Fostul presedinte Traian Basescu se distrează pe cinste la Vila Specială de la Olăneşti, aflată în administrarea SRI, acolo unde a ales să-şi petreacă sărbătorile de iarnă, alături de familia sa. Traian Băsescu şi-a intrat perfect în rolul de bunic, plimbându-şi nepoţica cu sania prin zăpadă, dar şi pariticipând la construirea unui mare om de zăpadă.
Fostul preşedinte a scris pe pagina sa de Facebook că este un bunic cu tracţiune. Departe de tumultul vieţii politice, Băsescu se bucură din plin de zilele sale libere de sărbători.
pixwell_single_like(); ?>



















Lasă un comentariu