Președintele Interimar al PSD Vâlcea , deputatul Constantin Rădulescu anunță că județul Vâlcea a primit marți prin ședință de guvern suma de aproximativ 570 miliarde lei vechi pentru înlăturarea pagubelor produse de calamități.
Acești bani nu vor trece prin Consiliul Județean , ci vor fi alocați direct localităților care au făcut demersuri și au transmis situații în acest sens.
pixwell_single_like(); ?>



















Lasă un comentariu