Save 20% off! Join our newsletter and get 20% off right away!

Și asta vrea săfie președintele României!

Dradoste de țară ?

„Mie nu-mi place nici Parlamentul în care stau, nu-mi place nici țara în care trăiesc” – Crin Antonescu

Păi, măi …. dacă nu-ți place aici, marș, cu gașca lui Patriciu, cu tot, în Siberia, la cules de țiței. Săvăîntoarceți După Apocalipsă! http://www.basescupresedinte.ro/blog/crin-antonescu-nu-imi-place-tara-in-care-traiesc.html