Dradoste de țară ?
„Mie nu-mi place nici Parlamentul în care stau, nu-mi place nici țara în care trăiesc” – Crin Antonescu
Păi, măi …. dacă nu-ți place aici, marș, cu gașca lui Patriciu, cu tot, în Siberia, la cules de țiței. Săvăîntoarceți După Apocalipsă! http://www.basescupresedinte.ro/blog/crin-antonescu-nu-imi-place-tara-in-care-traiesc.html
pixwell_single_like(); ?>


















Lasă un comentariu