Începând cu ora 18:00, restricția de circulație instituită pe DN7, în zona viaductului Râul Vadului, va fi ridicată.
Potrivit DRDP Craiova, traficul rutier va fi reluat în condiții normale, pe ambele sensuri de mers.
Șoferii sunt rugați să respecte semnalizarea rutieră existentă în zonă și să circule cu atenție pentru siguranța tuturor participanților la trafic.
Autoritățile mulțumesc conducătorilor auto pentru înțelegere și răbdare pe perioada instituirii restricțiilor.
pixwell_single_like(); ?>




















Lasă un comentariu