La începutul săptămânii, polițiștii din cadrul Serviciului de Ordine Publică – Compartimentul pentru Prevenirea și Combaterea Delictelor Silvice, împreunăcu polițiștii din Vaideeni, au prins un bărbat care se sustrăgea executării pedepsei cu închisoarea. Marcel Diură, de 50 ani, din Frâncești era condamnat la 2 ani de închisoare pentru săvârșirea de infracțiuni cu violență. Polițiștii l-au găsit la o stânăîn Vaideeni unde a lucra ca cioban, fiind angajatul Mihaelei Lăbău, din aceeași localitate. Bărbatul a fost încarcerat în arestul Inspectoratului de Poliție Județean Vâlcea.
pixwell_single_like(); ?>


















Lasă un comentariu