După ce un bătrân de 71 de ani din Stroeşti a fost luat de ape în timp ce traversa un podeţ, un alt vâlcean a căzut victimă viiturilor create de ploile abundente. Este vorba de un bărbat de 38 de ani, din comuna Stoeneşti, el fiind văzut de vecini chiar în timp ce era luat de apele pârâului Dobiceni. Incidentul s-a produs marţi, 29 iulie 2014, în jurul orei 12.00, iar bărbatul nu a fost găsit nici până acum.
Vom reveni cu amanunte!
foto: arhiva
pixwell_single_like(); ?>



















Lasă un comentariu