Save 20% off! Join our newsletter and get 20% off right away!

CSM joacă o dublă amicală cu FC Olt

Fotbaliştii de la CSM Rm. Vâlcea se vor reuni pe 12 ianuarie în vederea pregătirilor de iarnă. Elevii lui Alexandru Pelici vor susţine la baza sportivă proprie cantonamentul centralizat şi vor juca o serie de meciuri amicale până la reluarea campionatului, programată pentru 28 februarie. Deja a fost perfectată o „dublă” amicală în compania colegei de serie, FC Olt Slatina, pe 4 şi 11 februarie. Interesat este că cele două formaţii sunt în luptă directă pentru participarea la turneul de play-off al campionatului.